Konsolbord sengustavianskt

257793

KONSOLBORD, sengustavianskt, förgyllt, dekor delvis träskuren samt pastellage, skiva av marmor, höjd 75, 92x53 cm

Smärre skador, dekorkompletteringar, slitage, ej ursprunglig skiva, ett ben är skevt

Rum 6

Konsolbord sengustavianskt

Budhistorik (24 bud)
1383687
10 500
1383686
10 000
1383685
9 800
1383684
9 600
1383682
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.