Marcel Pire oljemålning

257791

PIRE, Marcel (1913-1981): Fransk stadsvy, signerad Marcel Pire, olja på duk, ca 65x82 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Marcel Pire oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1381738
4 600
1383159
4 400
1381738
4 200
1381089
1381089
3 600

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.