Streltsova Nadezda oljemålning

257788

STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland, född 1973): rosor, signerad Streltsova, olja på duk, 70x60cm

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (26 bud)
1383349
18 000
1383345
17 500
1383348
17 000
1383345
16 500
1383347
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 724 EUR, 2 025 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.