Streltsova Nadezda oljemålning

257786

STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland född 1973): Balettdansös, signerad Streltsova samt daterad 2014, olja på duk, 65x70 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (13 bud)
1383759
8 000
1383758
7 800
1383755
7 600
1383750
7 400
1383735
7 200

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.