Streltsova Nadezda oljemålning

257785

STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland född 1973): Stilleben med syréner, signerad Streltsova, olja på duk, 70x80 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (6 bud)
1383431
10 000
1383354
9 800
1383346
9 600
1376069
9 400
1375892
9 000

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.