David Larsson färgserigrafi

257783

LARSSON, David (född 1968): Komposition, signerad och numrerad 171/250, färgserigrafi, bildyta 25x100 cm

Rum 3

David Larsson färgserigrafi

Budhistorik (4 bud)

1383377
1382346
1381685
500
1379549

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.