Thierry Guetta offset litografi av Einstein

257774

MR BRAINWASH (Thierry Guetta) (född 1966): "Love is the answer", offset litografi, signerad i trycket, ca 59x90 cm

Rum 5

Budhistorik (27 bud)
1383778
2 400
1383523
1383775
1383523
1383772
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.