Martin Ålund oljemålning

257771

ÅLUND, Martin (född 1967): "Rastplats", signerad och daterad ā tergo Martin Ålund 2000, olja på pannå, 34x43 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Martin Ålund oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1378577
2 800
1379424
2 600
1378577
2 400
1379354
1378577

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.