Bertil Wahlberg oljemålning

257751

WAHLBERG, Bertil (1923-80): Barn vid matbordet, signerad Walberg, olja på duk, 61x50 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1383276
1380973

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.