August Hagborg oljemålning

257735

HAGBORG, August (1852-1921): Skärgårdsmotiv, signerad Hagborg, olja på duk, 50x65 cm

Konst, Måleri

Rum 6

August Hagborg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1381610
1 900
1383614
1 800
1381610
1 700
1383613
1 600
1381610

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.