Georg Pauli oljemålning

257710

PAULI, Georg (1855-1935): Gårdsmotiv, monogramsignerad GP, signerad och daterad G Pauli 1872, olja på duk, 26,5x31 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 2

Georg Pauli oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1385499
850
1384827
1384643
750
1384642
500
1384641

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.