Marc Chagall färglitografi

257611

CHAGALL, Marc (1887-1985), efter, "The Bay", färglitografi, ur Derriere le Miroir 1962, osignerad, 36,5x54 cm

Veck

Fack 16

Marc Chagall färglitografi
Budhistorik (3 bud)

1405841
1405835
1397987

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.