Salvador Dali färglitografi

257610

DALI, Salvador (1904-1989): Femmes fleurs, färglitografi, 1970, EA, signerad, 51x66 cm. Jmf litt. Michler/Löpsinger 1329, HC uppl. ej noterad

Något gulnad

Rum 5

Salvador Dali färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1407300
4 400
1406305
4 200
1407298
1406305
3 800
1404777
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.