Flaska

257605

FLASKA, möjligen 1800-tal, brunt glas, melonformad, höjd 17 cm

Spricka och nagg

Glas, Konstglas

Monter 7

Flaska

Budhistorik (6 bud)
1385718
550
1381169
500
1381169
450
1378874
1381168

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.