Bernat Klein oljemålning

257459

KLEIN, Bernat (f.1922): "Tulips", signerad och daterad Klein '64 ā tergo, olja på duk, 56x66 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Bernat Klein oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1383355
1 800
1382997
1 300
1379379
950
1376624
900

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.