Stig Claesson färglitografi

257359

CLAESSON, Stig (Slas), (född 1928): "Röd front", signerad och daterad Stig Claesson -70, färglitografi, 222/260, 35x49 cm

Fack 1

Stig Claesson färglitografi
Budhistorik (13 bud)
1382442
900
1383691
850
1382442
1383495
750
1382442
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.