Bengt Fransson oljemålning

257204

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Sommarflicka på stranden", signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 24x18 cm

Konst, Måleri

Monter 3

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1383435
2 600
1383433
2 400
1383426
1383154
1383154

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.