Bengt Fransson oljemålning

257202

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flanörer i staden", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1383471
2 400
1383338
1383469
1383338
1383277
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.