Esther Kjerner, olja på pannå

256988

KJERNER, Esther (1873-1952): "Vårvinter", signerad E. Kjerner Rönninge, olja på pannå, 42x32 cm

Konst

Rum 4

Esther Kjerner, olja på pannå

Budhistorik (11 bud)
1401782
2 400
1401630
1401781
1401630
1 900
1401780
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.