Oidentifierad konstnär, komposition i emalj

256987

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Komposition, otydligt monogramsignerad Å?, emalj, 50x60 cm

Smärre nagg

Konst

Rum 3

Budhistorik (1 bud)

1394882
2014-08-17 23:35:59

2014-08-24 kl 17:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.