Oidentifierad konstnär olja

255883

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Damporträtt, signerad Rally, olja på duk, 65,5x54 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 14

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (15 bud)
1397256
2 400
1397119
1395411
1395410
1 900
1395408
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.