Sandro Chia färgetsning

255771

CHIA, Sandro (född 1946): Two Persons in a Landscape with Temple, färgetsning med akvatint, 1985, signerad och numrerad S. Chia 27/50, 40,5x54 cm

Fack 12

Sandro Chia färgetsning
Budhistorik (4 bud)

1401824
1394991
1394984
900
1394898

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.