Oidentifierad konstnär pastell

255338

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Damporträtt, pastell på papper, oval, 64x52 cm; oramad

Missfärgningar, skador, pappersbristningar, hål

Konst, Måleri

Budhistorik (16 bud)
1412411
3 200
1412280
1412280
2 600
1412207
2 400
1411445

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.