Hans Geringer oljemålning

257772

GERINGER, Hans (1900-tal): "Canale (Isonzo)", signerad och daterad H Geringer Wien -20, olja på duk, 70x50 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Hans Geringer oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1381080
1373505

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.