Silverstop CG Hallberg

257768

STOP, silver, barockstil, C G Hallberg, Stockholm 1936, invändigt förgyllt, dekor av växtslingor samt landskapsvapen, infällt mynt med Gustav V, höjd 16 cm, vikt ca 478 g

Slitage

Silver

Monter 31

Silverstop CG Hallberg

Budhistorik (9 bud)
1382326
3 600
1381975
3 400
1373771
3 200
1373781
1373771
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.