Tobyjug samt figuriner

257767

TOBYJUG, keramik, samt FIGURINER, 2 st., porslin, 1900-talets första hälft, höjd ca 8-22 cm

Bruksslitage

Keramik/Porslin

Monter 31

Tobyjug samt figuriner

Budhistorik (5 bud)
1382130
500
1381798
450
1381600
1381583
1374442

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.