Lennart Jirlow gouache på nota

257765

JIRLOW, Lennart (född 1936): Man med blomsterbukett, osignerad, gouache på nota från café restaurant La Giberne Paris, 22x10,5 cm
PROVENIENS: Kvitto ā tergo Galleri Berlin, Visby

Ändringar/tillägg
Osignerad

Konst, Måleri

Monter 32

Budhistorik (9 bud)
1379623
4 200
1377039
3 600
1376566
3 200
1375734
1375620
1 700

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.