Skålfat vas i porslin med dekor i imari Japan

257756

SKÅLFAT, VAS, porslin, Japan, imaridekor, vasens höjd 34, skålfatens diameter 27-31 cm

Det mindre skålfatet med kantnagg och lagning

Orientaliskt, Porslin

Monter 30

Budhistorik (1 bud)

1381801
2014-07-30 10:08:12

2014-07-30 kl 20:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.