Bordslampa Art Deco

257746

BORDSLAMPA, art deco, 1900-talets första hälft, patinerad brons, totalhöjd med skärm 34 cm

Något skev, slitage, skärm med omfattande skador,

Belysning, Bordslampor

Rum 3

Bordslampa Art Deco

Budhistorik (18 bud)
1381904
1381897
1381897
1 700
1381902
1 600
1381897

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.