Byrå sengustaviansk

257742

BYRÅ, sengustaviansk, mahogny, med marmorskiva, mässingsbeslag, bakomliggande lådor i översta lådan, 85, 107x57 cm, nyckel finns

Lagningar, senare marmorskiva, nagg, något maskstungen, senare beslag

Rum 2

Byrå sengustaviansk

Budhistorik (13 bud)
1382194
6 600
1382137
5 000
1381733
4 800
1381658
4 600
1381657
4 400

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.