Förgylld spegel rokoko

257737

SPEGEL, rokoko, 1700-tal, förgylld, dekor av ymnighetshorn, rocaille samt blommor, ca 65x31 cm

Senare glas och bakstycke, smärre dekorskador och sprickor

Speglar

Rum 2

Förgylld spegel rokoko

Budhistorik (28 bud)
1381858
3 400
1381857
3 200
1381856
1381851
2 800
1381846
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.