Karmstol stålrör 1930-tal

257734

KARMSTOL, 1930/ 40-tal, stålrör, med armstöd i smartmålat trä, klädd i tyg, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, fäckar, senare klädsel, anlupet stålrör

Rum 6

Karmstol stålrör 1930-tal

Budhistorik (6 bud)
1382190
1382188
1382183
650
1374754
600
1373675
550

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.