Karmstol björk

257733

KARMSTOL, 1940-/50-tal, björk, spjälad rygg, lösa kuddar samt klädda armlän, klädsel i paisley, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, märken, fläckar och skador på tyg

Rum 6

Karmstol björk

Budhistorik (2 bud)

1381706
750
1380900

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.