Soffbord

257732

SOFFBORD, 1930/40-tal, rotfanér, mahognyfanér samt diverse träslag, höjd 60, 108x75 cm

Fanérskador, slitage

Rum 10

Soffbord

Budhistorik (18 bud)
1382389
1382430
1 900
1382389
1 800
1382429
1 700
1382389
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.