Sekretär barock

257728

SKRIVPULPET, barock, 1700-tal, fanerad i bl.a valnöt, ådringsmålad, balusterformad benställning, bakomliggande lådor, sidolådor, höjd ca 83, 74x32 cm

Skador, lagningar, omarbetad, kompletterad, slitage,

Rum 14

Sekretär barock

Budhistorik (23 bud)
1381486
5 600
1381837
5 400
1381486
5 200
1381836
5 000
1381486
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.