Bie Norling oljemålning

257727

NORLING, Bie (född 1937): Figurer bakom plym, signerad Bie Norling, olja på duk, 200x148 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Bie Norling oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1382929
750
1382928
500
1382811
1382808

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.