Bie Norling oljemålning

257726

NORLING, Bie (född 1937): Dans bland körsbärsblom, signerad Bie Norling, olja på duk, 200x148 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Bie Norling oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1380141
2014-07-28 01:03:25

2014-07-31 kl 20:54
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.