Skrivbord

257724

SKRIVBORD, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny, beslag i mässing, 5 lådor i sarg, avsmalnande mässingsskodda fotavslut, höjd ca 75, 145x76 cm

Slitage, märken, delvis solblekt skiva, fanerskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 8

Skrivbord

Budhistorik (9 bud)
1380955
1380954
1 300
1380953
1380952
1379957
500

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.