Bordslampa Fagerhult

257722

SKRIVBORDSLAMPA, Fagerhult, 1970-tal, totalhöjd ca 65 cm

Skruvfunktion med skador

Belysning, Bordslampor, Design

Rum 3

Bordslampa Fagerhult

Budhistorik (3 bud)

1377980
1375225
1372573

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.