Lasse Åberg litografi

257717

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Me Mickey - You Jane", signerad Lasse Åberg, 153/175, färglitografi, 38x53 cm

Fack 3

Lasse Åberg litografi
Budhistorik (4 bud)

1382674
450
1382500
1382489
1374434

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.