Marc Chagall affisch

257716

CHAGALL, Marc (1887-1985): Affisch, signerad och daterad Marc Chagall 1976, affisch färglitografi, 1974, utförd av C. Sorlier, tryckt av Mourlot, Paris, 75,5x50 cm

Rum 5

Marc Chagall affisch

Budhistorik (21 bud)
1382951
4 800
1382950
4 600
1382949
4 400
1382948
4 200
1382947

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.