Philip von Schantz litografi

257714

SCHANTZ, Philip von (född 1928): Stilleben med röda vinbär, signerad v. Schantz, 145/160, färglitografi, 49x73 cm

Rum 11

Philip von Schantz litografi
Budhistorik (14 bud)
1381690
7 800
1382311
7 600
1381690
7 400
1381874
7 200
1381690
6 800

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.