Guy Roussille litografi

257708

ROUSSILLE Guy (Frankrike): " La tempete", signerad och numrerad 3/100, färglitografi, 89x64 cm

Fack 6

Guy Roussille litografi

Budhistorik (1 bud)

1379517
2014-07-27 12:08:11

2014-07-31 kl 17:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.