Einar Nerman litografi

257707

NERMAN, Einar (1888-1983): "Garbo", signerad Nerman, HC, litografi, bladstorlek, 37,5x29,5 cm

Fack 10

Einar Nerman litografi

Budhistorik (30 bud)
1382618
4 200
1382620
1382618
3 800
1382619
3 600
1382618
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.