Uno Vallman oljemålning

257706

VALLMAN, Uno (född 1913-2004): Gårdslandskap, signerad och daterad Uno Vallman 1958, olja på duk, 26x34 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1382434
2 600
1382990
2 400
1382434
1382988
1382434
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.