Salvador Dali färglitografi

257705

DALI, Salvador (Spanien 1904-1989): Ur Shakespear Henrich IV, signerad Dali, 41/250, färglitografi, 17x12 cm

Fack 11

Salvador Dali färglitografi
Budhistorik (11 bud)
1382066
1 800
1382016
1 700
1381179
1 600
1381179
1382013
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.