Louis Lartigue oljemålning

257704

LARTIGUE, Louis (omkring 1900): Stilleben med hare, signerad L Lartigue, olja på duk, 54x65 cm

Krackelyr, reva i övre vänstra hörnet, mindre hål

Konst, Måleri

Fack 18

Louis Lartigue oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1376213
1374537
600
1374240
500

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.