Väggspegel i nysilver CG Hallberg

257703

VÄGGSPEGEL, Stockholm CG Hallberg, 1900-talets första hälft, nysilver, oval, krönt med rocaille, stämpelmärkt CG Hallberg, höjd 55 cm

Bruksslitage

Speglar, Diverse

Kundcenter

Budhistorik (10 bud)
1379642
2 600
1376412
2 400
1376410
1376409
1 600
1376408

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.