Serveringsvagn i mässing och rökfärgat glas

257701

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, mässing, avtagbara brickor i rökfärgat glas, genombruten dekor, höjd ca 66, längd 53 cm

Slitage

Rum 6

Budhistorik (42 bud)
1381542
4 600
1381539
4 400
1381518
4 200
1381538
4 200
1381518

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.