Ulf Greder färglitografi

257685

GREDER, Ulf (född 1949): "Place S:t Claire"", färglitografi, signerad, 330/360, 73x88 cm

Rum 15

Ulf Greder färglitografi

Budhistorik (23 bud)
1383008
1 800
1383020
1 700
1383008
1 600
1383015
1383008
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.